Stokrotki bukiet ślubny – cena i zdjęcia

108 środa, 7 czerwca, 2017

Szybki porost włosów

Szybki porost włosów
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Szybki porost wlosow (10)Szukasz sposobu na szybki porost włosów? Słyszałaś o właściwościach ziół, które hamują wypadanie i przyśpieszają porost? Znajdziemy gotowe produkty na bazie ziół, które przyśpieszają porost włosów, ale warto zastosować też „babcine metody”.
Pokrzywa – zwyczajna traktowana jest często jako kłopotliwy chwast, tymczasem jest to jedna z najcenniejszych roślin leczniczych, stosowana w kosmetyce i medycynie. Możesz stosować płukanki z pokrzywy albo robić napar.
Pokrzywa zapobiega wypadaniu włosów, ogranicza powstawanie łupieżu, przyśpiesza ich wzrost. Pamiętaj – pokrzywa może przyciemniać włosy.
Pokrzywę (garść pokrzywy na 1/2 litra) zalej wrzątkiem i pozostaw do zaparzenia na ok. 15 minut. Następnie wywar odcedź i odstaw do ostudzenia. Do ostatniego płukania włosów zastosuj napar. Nie spłukuj. Płukankę należy stosować po każdym myciu. Możesz dodatkowo kupić pokrzywowy szampon, dla wzmocnienia efektu. Są dostępne także pokrzywowe wcierki czy ampułki z pokrzywą w składzie. Możesz je zastosować, aby wzmocnić efekt.

Polecamy także:

About 

Related Articles