Stokrotki bukiet ślubny – cena i zdjęcia

184 niedziela, 7 kwietnia, 2019

Stokrotki bukiety

Stokrotki bukiety
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Bukiet stokrotek doskonałym dodatkiem do wiosennej stylizacji

Wiosna nadchodzi dużymi krokami. Za oknami zieleń łąk i świergot ptaków, zaś na polach widoczne pierwsze wiosenne kwiaty, a wśród nich stokrotki.
Mimo, iż stokrotki są malutkimi, drobnymi kwiatkami o białym zabarwieniu, stanowią idealny dodatek do każdej wiosennej stylizacji. Bukiet stokrotek nierzadko wybierany jest również przez Panny Młode w dniu ich ślubu. Dzięki swemu delikatnemu zabarwieniu i skromnemu kształtowi, bukiet stokrotek idealnie komponuje się z delikatną, prostą, białą lub kremową suknią ślubną. Bukiet stokrotek wykorzystywany jest również w innych ważnych okolicznościach. Dziewczęta przystępujące do I Komunii Świętej wykorzystują bukiet stokrotek jako ozdoba skromnej alby komunijnej. Bukiet stokrotek nierzadko wykorzystywany jest także do wykonania komunijnego wianuszka zakładanego na głowę.
Jak widać, mimo, iż stokrotki nie są popularnymi i wykwintnymi kwiatami, ze względu na swój skromny charakter coraz częściej stanowią dodatek do wielu różnorodnych, wiosennych stylizacji.

Polecamy także:

About 

Related Articles