Stokrotki bukiet ślubny – cena i zdjęcia

78 wtorek, Styczeń 17th, 2017

Olejek ze słodkich migdałów

Olejek ze słodkich migdałów
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Olejek ze slodkich migdalow (9)W dobie coraz większej popularności wszelakiej maści kosmetyków naturalnych, w czasach, gdy coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę z potęgi natury, która nas otacza, warto przyjrzeć się ostatnim trendom w produkcji kosmetyków. Tak, one też mogą pochodzić z natury.

Olejek ze słodkich migdałów najpierw znalazł zastosowanie w aromaterapii. Nic dziwnego ? kto raz poczuł jego słodki, wyciszający aromat, nie zapomni go już nigdy. To jeden z tych zapachów, które przywodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia, jeden z tych, przy których automatycznie zaczynamy się uśmiechać.

Nic zatem dziwnego, że coraz częściej wykorzystywany jest do produkcji mydeł i kosmetyków, kto bowiem nie chciałby zażyć relaksacyjnej, migdałowej kąpieli? Piękny zapach to jednak nie wszystko, co może nam zaoferować ten wspaniały specyfik. Olejek ze słodkich migdałów ceniony jest w szczególności za swoje właściwości nawilżające, dzięki czemu pokocha go każda z nas, która boryka się z problemem przesuszonej skóry czy łamliwych włosów.

Polecamy także:

About 

Related Articles