Stokrotki bukiet ślubny – cena i zdjęcia

32 niedziela, 7 kwietnia, 2019

Bukiet stokrotki

Bukiet stokrotki
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Bukiet stokrotek – nowy trend!

Wydawałoby się, że stokrotki to dość zwykłe, polne kwiaty, które owszem nadają się gdzieś tam na łąkach, które pięknie ozdabiają, jednak żeby tworzyć bukiet ze stokrotek?

A jednak – takie bukiety ze stokrotek stają się coraz bardziej popularne. Często stokrotki łączone są tutaj z innymi kwiatami polskimi, tworząc unikalne, swojskie i proste kompozycje. Przykładowo mamy bukiet stokrotek oraz dołączone do tego maki, chabry oraz różne drobne zioła i delikatne trawy. Całość tworzy bardzo miłą dla oka kompozycję, tak inną od wszystkich wzniosłych róż czy dumnych lilii.

Kto na pewno ucieszy się z takiego bukietu stokrotek? Na pewno będą to lanie ceniące w życiu harmonię, naturę, łagodne i delikatne.

Warto jeszcze dodać, że taki bukiet stokrotek świetnie sprawdza się także jako bukiety ślubne szczególnie zaś do prostych w kroju sukni, inspirowanych tradycją i folklorem.

Podsumowując stokrotki nie są wcale takimi niepozornymi i mało znaczącymi kwiatkami, za jakie przywykliśmy je uważać. Warto pomyśleć zatem nad bukietem stokrotek.

Polecamy także:

About 

Related Articles