Stokrotki bukiet ślubny – cena i zdjęcia

123 niedziela, 7 kwietnia, 2019

Bukiet ślubny stokrotki

Bukiet ślubny stokrotki
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Bukiet stokrotek

Romantyczny spacer za miastem w wiosenny słoneczny dzień- pola, łąki, śpiew kwiatów… A potem bukiet stokrotek zebranych w trawie – pamiątka spotkania, która swoim zapachem i wyglądem będzie przypominać miło spędzony czas.
Nie wszyscy mogą zorganizować albo nie wszyscy lubią takie wyprawy na łono natury, ale mogą kupić te wdzięczne kwiatki w kwiaciarni lub wyhodować je we własnym ogrodzie, Warto zwrócić uwagę, że choć pojedyncza stokrotka zbyt efektowną ozdobą nie jest, to bukiet stokrotek liczący kilkadziesiąt kwiatów może stać się niezwykłym bukietem panny młodej – śluby w stylu boho, do którego stokrotki pasują idealnie, są ciągle w modzie.
Stokrotki są popularną rośliną łąkową, która przez wielu ogrodników uważana jest za szkodnika – wyrastające na trawniku rośliny utrudniają pielęgnowanie trawy a ponadto zabierają trawie wodę i składniki pokarmowe. Stokrotki są jednak bardzo pożyteczne – to miododajna roślina, którą upodobały sobie pszczoły i inne owady. Bukiet stokrotek znajdzie również zastosowanie w kuchni (stokrotki są jadalne) oraz w ziołolecznictwie.

Polecamy także:

About 

Related Articles